4-H at the Minnesota State Fair 2017 - Lamb Lead Results

Exhibitor County Class Ribbon
Anna Fest Jackson Lamb Lead - Intermediate - Class 1 Yellow
Caleb Johnson Chippewa Lamb Lead - Intermediate - Class 1 Yellow
Hannah Herrig Murray Lamb Lead - Intermediate - Class 1 Yellow
John Otto Wright Lamb Lead - Intermediate - Class 1 Purple
Payten Benda Jackson Lamb Lead - Intermediate - Class 1 Purple
Sarah Wilts Wright Lamb Lead - Intermediate - Class 1 Purple
Erika Lahti Otter Tail - West Lamb Lead - Intermediate - Class 2 Yellow
Josilin Schindele Benton Lamb Lead - Intermediate - Class 2 Yellow
Katherine Chaussee Crow Wing Lamb Lead - Intermediate - Class 2 Yellow
Katherine Chaussee Crow Wing Lamb Lead - Intermediate - Class 2 Yellow
Marisa Winget Rice Lamb Lead - Intermediate - Class 2 Yellow
Sarah Neutz Wright Lamb Lead - Intermediate - Class 2 Yellow
Bryton Nelson Chippewa Lamb Lead - Intermediate - Class 3 Yellow
Hailey Borreson Houston Lamb Lead - Intermediate - Class 3 Yellow
Jayden Carlson Redwood Lamb Lead - Intermediate - Class 3 Purple
Kayleen Kulas Houston Lamb Lead - Intermediate - Class 3 Yellow
Ryan VanPelt Mower Lamb Lead - Intermediate - Class 3 Purple
Sophia Poquette Goodhue Lamb Lead - Intermediate - Class 3 Yellow
Bridgette Herrig Murray Lamb Lead - Intermediate - Class 4 Yellow
Dylan Nelson Kanabec Lamb Lead - Intermediate - Class 4 Yellow
Isabella Chaussee Crow Wing Lamb Lead - Intermediate - Class 4 Yellow
Kloe Wadd Waseca Lamb Lead - Intermediate - Class 4 Yellow
Linaya Swenson Anoka Lamb Lead - Intermediate - Class 4 Yellow
Maloree Gartner Faribault Lamb Lead - Intermediate - Class 4 Yellow
Abigail Stender Lac qui Parle Lamb Lead - Senior - Class 1 Yellow
Charles Otto Wright Lamb Lead - Senior - Class 1 Purple
Chelsea Drown Douglas Lamb Lead - Senior - Class 1 Yellow
Elaine Dorn Goodhue Lamb Lead - Senior - Class 1 Purple
Emily Sheehan Renville Lamb Lead - Senior - Class 1 Yellow
George Lemke Meeker Lamb Lead - Senior - Class 1 Purple
Abigail Fest Jackson Lamb Lead - Senior - Class 2 Yellow
Abigail Wilwerding Stearns Lamb Lead - Senior - Class 2 Purple
Christina Drown Douglas Lamb Lead - Senior - Class 2 Yellow
Eileen Otto Wright Lamb Lead - Senior - Class 2 Yellow
Hannah Borreson Houston Lamb Lead - Senior - Class 2 Yellow
Morgan Johnson Chippewa Lamb Lead - Senior - Class 2 Yellow
Bryce Nelson Chippewa Lamb Lead - Senior - Class 3 Yellow
Hannah Perrotti Olmsted Lamb Lead - Senior - Class 3 Yellow
Rebecca Wilts Wright Lamb Lead - Senior - Class 3 Yellow
Sally Peterson Mower Lamb Lead - Senior - Class 3 Yellow
Vanessa Herrig Murray Lamb Lead - Senior - Class 3 Yellow
Zoey Schentzel Dakota Lamb Lead - Senior - Class 3 Purple