4-H Minnesota State Fair - dairy goat results

Exb Last Name Exb First Name C Name C Cls Desc Placing Opt1 Opt2
Carlson Joshua Cass Alpine-Jr Doe Kid BL
Newberger Stephanie Anoka Alpine-Sr Doe Kid BL
Stanek Courtney Anoka Alpine-Sr Doe Kid BL
Stanek Kennedy Anoka Alpine-Sr Doe Kid BL
Clay Heaven Clearwater Alpine-Sr Doe Kid BL
Sweet Dustin Crow Wing Alpine-Sr Doe Kid BL
Gile Logan Lyon Alpine-Sr Doe Kid BL
Clark Jacob Wabasha Alpine-Sr Doe Kid BL
Clark Megan Wabasha Alpine-Sr Doe Kid BL
Nielsen Isaac Wright Alpine-Sr Doe Kid BL
Pickett Caitlin Beltrami Alpine-Dry Yrlg Doe BL
Nelson Brittney Carlton Alpine-Dry Yrlg Doe BL
Nelson Brooke Carlton Alpine-Dry Yrlg Doe BL
Voight Kaytlynn Isanti Alpine-Dry Yrlg Doe CH Best in Show Junior Doe Champion Alpine Junior Doe
Buysse Jack Lyon Alpine-Dry Yrlg Doe RC Reserve Champion Alpine Junior Doe
Potthoff Bryan Martin Alpine-Dry Yrlg Doe BL
Vos Jordan Washington Alpine-Milking Yearling Doe BL
Kor Collin Lyon Alpine-Milking 2 Yr Doe CH Best in Show Senior Doe Champion Alpine Senior Doe
Whetstone Olivia Wabasha Alpine-Milking 2 Yr Doe BL
Peck Taylor McLeod Alpine-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Whitcomb Madison Meeker Alpine-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Unger Kylie Sibley Alpine-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Heldt Alexus Carver Alpine-Milking Doe 5 + Yrs RC Reserve Champion Alpine Senior Doe In Memory of Nathaniel Sn Champion Senior Showmanship A In Memory of Shawnlea Huwe
Roelofs Travis Kandiyohi Alpine-Milking Doe 5 + Yrs BL
Anderson Amanda Sibley Alpine-Milking Doe 5 + Yrs BL
Severns Emma Blue Earth LaMancha-Sr Doe Kid BL
Severns Brandon Blue Earth LaMancha-Sr Doe Kid BL
Biscoe Amanda Dakota LaMancha-Sr Doe Kid BL Champion Novice Showmanship A
Lamp Kelsie Mower LaMancha-Sr Doe Kid BL
Pederson Carma Freeborn LaMancha-Dry Yrlg Doe BL
Larson Justine Isanti LaMancha-Dry Yrlg Doe CH Champion LaMancha Junior Doe
Larson Grant Isanti LaMancha-Dry Yrlg Doe BL
Radtke Madison Kandiyohi LaMancha-Dry Yrlg Doe BL
Washa Jacob Le Sueur LaMancha-Dry Yrlg Doe BL
Moorse Cheyenne Lyon LaMancha-Dry Yrlg Doe RC Reserve Champion LaMancha Junior Doe Champion Novice Showmanship B
Ronning Matthew Mille Lacs LaMancha-Dry Yrlg Doe BL
Bussert Breannca Rice LaMancha-Dry Yrlg Doe BL
Jarl Emily Wright LaMancha-Milking Yearling Doe BL
DeBuono Dalton Dakota LaMancha-Milking 2 Yr Doe BL
Lamp Noah Mower LaMancha-Milking 2 Yr Doe BL
Larson Madelyn Isanti LaMancha-Milking 3 & 4 Yr Doe RC Reserve Champion LaMancha Senior Doe
Larson Nate Isanti LaMancha-Milking 3 & 4 Yr Doe CH Champion LaMancha Senior Doe
Zuidema Jessaca Kandiyohi LaMancha-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Prigge Annie Waseca LaMancha-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Johnson Sara Chippewa Nigerian Dwarf-Jr Doe Kid BL
Kellner Michaela Jackson Nigerian Dwarf-Jr Doe Kid BL
Prokosch London Renville Nigerian Dwarf-Jr Doe Kid BL
Barker Jordon Stearns Nigerian Dwarf-Jr Doe Kid BL
Hanson Kaitlyn Cass Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid RC Reserve Champion Nigerian Dwarf Junior Doe
Plass Cordell Renville Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid RD
Plass Paige Renville Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid BL
Lawliss Clayton Sherburne Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid BL
Lemke Emma Sherburne Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid BL
Thielen Nicholas Sherburne Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid BL
Webster Fraya St. Louis - South Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid BL
Barker Jenna Stearns Nigerian Dwarf-Sr Doe Kid BL Reserve Champion Novice Showmanship A
LeBlanc Natalie Chippewa Nigerian Dwarf-Dry Yrlg Doe BL
Lane Alayah Itasca Nigerian Dwarf-Dry Yrlg Doe BL
Kellner Garrhet Jackson Nigerian Dwarf-Dry Yrlg Doe BL
Wilson Abigayle Olmsted Nigerian Dwarf-Dry Yrlg Doe CH Champion Nigerian Dwarf Junior Doe
Goede Greta Wright Nigerian Dwarf-Dry Yrlg Doe BL
Allen Kaysie Mower Nigerian Dwarf-Milking Yearling Doe BL
Corner Chase Chippewa Nigerian Dwarf-Milking 2 Yr Doe BL
Guetschoff Megan Isanti Nigerian Dwarf-Milking 3 & 4 Yr Doe CH Champion Nigerian Dwarf Senior Doe
Maynard Julia Winona Nigerian Dwarf-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Becker Eddie McLeod Nigerian Dwarf-Milking Doe 5 + Yrs RC Reserve Champion Nigerian Dwarf Senior Doe
Eickhoff Sydney Fillmore Nubian, Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Kingsley Noah Houston Nubian, Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Boerboom Cameron Murray Nubian, Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Chute Alaina Aitkin Nubian, Purebred or American-Dry Yrlg Doe BL
Raddatz Levi Crow Wing Nubian, Purebred or American-Dry Yrlg Doe BL
Guenther Cody Fillmore Nubian, Purebred or American-Dry Yrlg Doe CH Champion Nubian Junior Doe
Betthauser Brett Houston Nubian, Purebred or American-Dry Yrlg Doe BL
Nelson Rylie Pennington Nubian, Purebred or American-Dry Yrlg Doe RC Reserve Champion Nubian Junior Doe
Coe Alexander Fillmore Nubian, Purebred or American-Milking 2 Yr Doe BL Reserve Champion Nubian Senior Doe
Roelofs Trent Kandiyohi Nubian, Purebred or American-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Adkins Rebekah Scott Nubian, Purebred or American-Milking 3 & 4 Yr Doe CH Champion Nubian Senior Doe
Malecha Griffin Rice Oberhasli-Dry Yrlg Doe CH Champion Oberhasli Junior Doe
Moshier Shea St. Louis - South Oberhasli-Milking 2 Yr Doe CH Champion Oberhasli Senior Doe
Brendemuehl Brett Swift Oberhasli-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Olson Louis Meeker Oberhasli-Milking Doe 5 + Yrs RC Reserve Champion Oberhasli Senior Doe
Hermanson Rose Isanti Saanen Purebred or American-Jr Doe Kid RC Reserve Champion Saanen Junior Doe
Fowler Tessa Martin Saanen Purebred or American-Jr Doe Kid BL
Barott Kirsten Scott Saanen Purebred or American-Jr Doe Kid BL
Ruedy Madeline Rice Saanen Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Larson Marah Redwood Saanen Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Czeck Quinn Stearns Saanen Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Molitor Angela Stearns Saanen Purebred or American-Sr Doe Kid BL
Baniecke Megan Washington Saanen Purebred or American-Dry Yrlg Doe CH Champion Saanen Junior Doe Reserve Champion Novice Showmanship B
Muhl Garet Yellow Medicine Saanen Purebred or American-Dry Yrlg Doe BL
Buysse Justin Lyon Saanen Purebred or American-Milking 2 Yr Doe BL
Fowler Jedidiah Martin Saanen Purebred or American-Milking 2 Yr Doe BL
Ruedy Joshua Rice Saanen Purebred or American-Milking 2 Yr Doe BL
Botzet Claudia Wright Saanen Purebred or American-Milking 2 Yr Doe BL
Czeck Kaitlyn Stearns Saanen Purebred or American-Milking 3 & 4 Yr Doe RC Reserve Champion Saanen Senior Doe
Czeck Cassidy Stearns Saanen Purebred or American-Milking Doe 5 + Yrs CH Champion Saanen Senior Doe
Blowers Jazmin Cass Toggenburg Purebred or American-Jr Doe Kid BL
Sewell Mackenzi Anoka Toggenburg Purebred or American-Dry Yrlg Doe RC Reserve Champion Toggenburg Junior Doe
Carlson Noah Houston Toggenburg Purebred or American-Dry Yrlg Doe BL
Quale Jenna Isanti Toggenburg Purebred or American-Dry Yrlg Doe CH Champion Toggenburg Junior Doe
Gunnink Tanner Murray Toggenburg Purebred or American-Dry Yrlg Doe BL
Adkins Michael Scott Toggenburg Purebred or American-Milking 2 Yr Doe BL
Johnson Ashley Washington Toggenburg Purebred or American-Milking 2 Yr Doe RC Reserve Champion Toggenburg Senior Doe
Aasen Donald Pine Toggenburg Purebred or American-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Penegor Logan Carver Toggenburg Purebred or American-Milking Doe 5 + Yrs CH Champion Toggenburg Senior Doe
Springer Matthew Le Sueur Recorded Grade-Jr Doe Kid BL
Larson Justus Wright Recorded Grade-Jr Doe Kid BL
Riebe Erik Anoka Recorded Grade-Sr Doe Kid BL
Quale Kimberly Isanti Recorded Grade-Sr Doe Kid RC Reserve Champion Recorded Grade Junior Doe
Gile Megan Lyon Recorded Grade-Sr Doe Kid CH Champion Recorded Grade Junior Doe
Heldt Matthew Carver Recorded Grade-Milking 3 & 4 Yr Doe RC Reserve Champion Recorded Grade Senior Doe Reserve Champion Senior Showmanship B
Hebig-Stier Jenise Fillmore Recorded Grade-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Unger Jacob Sibley Recorded Grade-Milking 3 & 4 Yr Doe BL Reserve Champion Senior Showmanship A
Unger Kaitlyn Sibley Recorded Grade-Milking Doe 5 + Yrs CH Champion Recorded Grade Senior Doe Champion Senior Showmanship B
Schnoor Taylor Faribault Unrecorded Grade-Jr Doe Kid RD
Drogemuller Jerico Fillmore Unrecorded Grade-Jr Doe Kid BL
Schallock Liana Freeborn Unrecorded Grade-Jr Doe Kid RD
Gilbertson Kayla Goodhue Unrecorded Grade-Jr Doe Kid CH
Lillico Jacquelyn Goodhue Unrecorded Grade-Jr Doe Kid BL
Deml Cameron Steele Unrecorded Grade-Jr Doe Kid BL
Brendemuehl Mattea Swift Unrecorded Grade-Jr Doe Kid RD
Corner Skyler Chippewa Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
O'Malley Katherine Chippewa Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
Klocke Alyssa Dodge Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
Massmann Abbie Douglas Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
Massmann Jordan Douglas Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
Drogemuller Patrick Fillmore Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
Koubsky Lacey Pope Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL
Anderson Jaron Otter Tail - West Unrecorded Grade-Sr Doe Kid BL Champion Unrecorded Grade Junior Doe
Carter Brianna Otter Tail - West Unrecorded Grade-Sr Doe Kid RD
Peterson Cody Otter Tail - West Unrecorded Grade-Sr Doe Kid RD
Barbknecht William Waseca Unrecorded Grade-Sr Doe Kid
Beehler Kirsten Benton Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe RC Reserve Champion Unrecorded Grade Junior Doe
Franzen Megan Crow Wing Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Massmann Shane Douglas Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Jacobson Chase Goodhue Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Jacobson Kira Goodhue Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Oberding Nicole Goodhue Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Lilyerd Ruth Kanabec Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Norton Eden Pope Unrecorded Grade-Dry Yrlg Doe
Leonhardt Jacob Wabasha Unrecorded Grade-Milking Yearling Doe
Rustand Tim Otter Tail - West Unrecorded Grade-Milking 2 Yr Doe
Walmsley Taite Anoka Unrecorded Grade-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Fick Mallory Wabasha Unrecorded Grade-Milking 3 & 4 Yr Doe BL
Keierleber Bailey Otter Tail - West Unrecorded Grade-Milking 3 & 4 Yr Doe RC Champion Unrecorded Grade Senior Doe
Coleman Emma Kanabec Unrecorded Grade-Milking Doe 5 + Yrs BL
Peltz Maria Morrison Unrecorded Grade-Milking Doe 5 + Yrs CH Reserve Champion Unrecorded Grade Senior Doe
Newberger Stephanie Anoka Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Stanek Courtney Anoka Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Clay Heaven Clearwater Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Clark Jacob Wabasha Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Unger Kylie Sibley Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Severns Emma Blue Earth Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Biscoe Amanda Dakota Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) CH
Lamp Kelsie Mower Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Pederson Carma Freeborn Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
DeBuono Dalton Dakota Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Kellner Michaela Jackson Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Barker Jenna Stearns Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) RC
Webster Fraya St. Louis - South Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Becker Eddie McLeod Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Guenther Cody Fillmore Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Brendemuehl Brett Swift Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Molitor Angela Stearns Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Muhl Garet Yellow Medicine Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Ruedy Joshua Rice Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Czeck Kaitlyn Stearns Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Carlson Noah Houston Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Aasen Donald Pine Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Gilbertson Kayla Goodhue Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Lillico Jacquelyn Goodhue Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
O'Malley Katherine Chippewa Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Klocke Alyssa Dodge Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) PR
Anderson Jaron Otter Tail - West Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Fick Mallory Wabasha Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 1) BL
Carlson Joshua Cass Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Stanek Kennedy Anoka Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Clark Megan Wabasha Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Nielsen Isaac Wright Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Nelson Brooke Carlton Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Peck Taylor McLeod Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Severns Brandon Blue Earth Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Moorse Cheyenne Lyon Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) CH
Jarl Emily Wright Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Prokosch London Renville Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Barker Jordon Stearns Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Wilson Abigayle Olmsted Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Goede Greta Wright Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Allen Kaysie Mower Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Corner Chase Chippewa Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Maynard Julia Winona Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Kingsley Noah Houston Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Fowler Tessa Martin Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Czeck Quinn Stearns Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Baniecke Megan Washington Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) RC
Blowers Jazmin Cass Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Sewell Mackenzi Anoka Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Larson Justus Wright Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Deml Cameron Steele Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Koubsky Lacey Pope Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Carter Brianna Otter Tail - West Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Beehler Kirsten Benton Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) PR
Walmsley Taite Anoka Dairy Goat Showmanship - Novice (Group 2) BL
Nelson Brittney Carlton Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Prigge Annie Waseca Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) RC Reserve Champion Intermediate Dairy Goat Showmanship A
Hanson Kaitlyn Cass Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Lawliss Clayton Sherburne Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) PR
Lane Alayah Itasca Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Betthauser Brett Houston Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Roelofs Trent Kandiyohi Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) PR
Moshier Shea St. Louis - South Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) CH Champion Intermediate Dairy Goat Showmanship B
Springer Matthew Le Sueur Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Gile Megan Lyon Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) PR
Brendemuehl Mattea Swift Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Corner Skyler Chippewa Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) PR
Drogemuller Patrick Fillmore Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Barbknecht William Waseca Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group1) BL
Gile Logan Lyon Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Lamp Noah Mower Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Larson Nate Isanti Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Plass Cordell Renville Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Kellner Garrhet Jackson Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Guetschoff Megan Isanti Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) CH Champion Intermediate Dairy Goat Showmanship B
Eickhoff Sydney Fillmore Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Boerboom Cameron Murray Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Chute Alaina Aitkin Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Malecha Griffin Rice Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Fowler Jedidiah Martin Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Quale Jenna Isanti Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Adkins Michael Scott Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) PR
Penegor Logan Carver Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) RC Reserve Champion Intermediate Showmanship B
Rustand Tim Otter Tail - West Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Coleman Emma Kanabec Dairy Goat Showmanship - Intermediate (Group 2) BL
Voight Kaytlynn Isanti Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Vos Jordan Washington Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Whitcomb Madison Meeker Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Heldt Alexus Carver Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) CH Champion Sr Dairy Goat Showmanship A
Anderson Amanda Sibley Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Larson Justine Isanti Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Larson Grant Isanti Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Radtke Madison Kandiyohi Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Zuidema Jessaca Kandiyohi Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Johnson Sara Chippewa Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Plass Paige Renville Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Thielen Nicholas Sherburne Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
LeBlanc Natalie Chippewa Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Nelson Rylie Pennington Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Olson Louis Meeker Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Ruedy Madeline Rice Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Larson Marah Redwood Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Buysse Justin Lyon Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Botzet Claudia Wright Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Czeck Cassidy Stearns Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Gunnink Tanner Murray Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Riebe Erik Anoka Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Quale Kimberly Isanti Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) PR
Hebig-Stier Jenise Fillmore Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Unger Jacob Sibley Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) RC Reserve Champion Sr Dairy Goat Showmanship A
Massmann Abbie Douglas Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Peterson Cody Otter Tail - West Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Franzen Megan Crow Wing Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Massmann Shane Douglas Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Jacobson Kira Goodhue Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Lilyerd Ruth Kanabec Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Keierleber Bailey Otter Tail - West Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 1) BL
Sweet Dustin Crow Wing Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Pickett Caitlin Beltrami Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Potthoff Bryan Martin Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Buysse Jack Lyon Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Kor Collin Lyon Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Whetstone Olivia Wabasha Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Roelofs Travis Kandiyohi Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Washa Jacob Le Sueur Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Ronning Matthew Mille Lacs Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Bussert Breannca Rice Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Larson Madelyn Isanti Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Lemke Emma Sherburne Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Raddatz Levi Crow Wing Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Coe Alexander Fillmore Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Adkins Rebekah Scott Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Hermanson Rose Isanti Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Barott Kirsten Scott Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Johnson Ashley Washington Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Heldt Matthew Carver Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) RC Reserve Champion Sr Dairy Goat Showmanship B
Unger Kaitlyn Sibley Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) CH Champion Sr Dairy Goat Showmanship B
Schnoor Taylor Faribault Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Drogemuller Jerico Fillmore Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) PR
Schallock Liana Freeborn Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Massmann Jordan Douglas Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Jacobson Chase Goodhue Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Oberding Nicole Goodhue Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Norton Eden Pope Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Leonhardt Jacob Wabasha Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL
Peltz Maria Morrison Dairy Goat Showmanship - Senior (Group 2) BL